- Konkursy i olimpiady 2023/2024
- Konkursy i olimpiady 2022/2023
- Konkursy i olimpiady 2021/2022
- STYPENDIA
- KONKURS MULTITEST 2018 - WYRÓŻNIENIA
- KONKURSY MATEMATYCZNE - INFORMACJE
- KONKURS WIEDZY OGÓLNEJ DLA KLAS 1-3
- WIELKA LIGA CZYTELNIKÓW
- FOCUS-WINTER 2019 - wyniki
- KONKURS - BEZPIECZNA SZKOŁA
- Konkursy z języka polskiego w roku szkolnym 2018-2019
- Konkurs W krainie bajek i baśni
- Konkurs Mój najlepszy przyjaciel
- Wyniki konkursu Najlepszy Naukowiec Szkoły
Wyniki konkursu „Najlepszy naukowiec”
Imię i nazwisko
Klasa
Liczba punktów
I
etap
II
etap
III
etap
IV
etap
V
etap
VI
etap
VII
etap
PRZYRODA
Aleksandra Kozłowska
4b
20
-
20
20
-
Julia Błądek
4b
20
20
18
20
20
BIOLOGIA
Włosiński Karol
5a
18
20
19
20
-
Maria Dymińska
5c
20
-
20
20
Kamila Świetlik
5c
20
20
19
20
-
Sara Woźniak
5c
-
19
19
20
20
Agnieszka Gajak
5d
17
2
-
-
-
Małgorzata Kotusiak
5d
17
19
-
-
-
Jakub Woźniak
5d - - - 18 - Ignacy Paczyński
6a
10
12
15
-
-
Michał Zduński
6a
18
20
10
18
20
Emilia Machul
6a
19
20
19
20
-
Jakub Kołodziejczyk
6b
20
15
-
20
20
Piotr Gajak
6c
8
10
-
-
-
Julian Szarlik
6d
10
12
15
20
20
Filip Zajączkowski
6d
20
19
20
19
20
Mikołaj Romanowski
7b
-
20
18
15
20
Damian Lewandowski
7b
20
20
20
20
20
Tymoteusz Paczyński
7c
15
7
17
-
-
Mateusz Gajewski
7c
18
-
18
20
-
Zofia Kacperska
7c
18
-
-
-
-
Aleksander Dymiński
7d
19
10
19
10
-
Patryk Błądek
8a
20
20
20
20
20
GEOGRAFIA
Kaja Orłowska
5b
8
-
-
-
-
Maria Dymińska
5c
20
20
18
17
20
Piotr Kozłowski
5c
17
-
-
-
-
Sara Woźniak
5c
-
20
20
19
20
Kamila Świetlik
5c
20
17
15
16
-
Agnieszka Gajak
5d
20
10
-
-
-
Małgorzata Kotusiak
5d
19
-
-
-
-
Maja Pajdak
5e
17
-
-
-
-
Wiktoria Pietrewicz
5e
17
-
-
-
-
Emilia Machul
6a
20
18
20
18
-
Paczyński Ignacy
6a
19
11
-
-
-
Michał Zduński
6a
19
18
12
20
-
Piotr Gajak
6c
11
18
-
-
-
Maja Kornafel
6d
20
18
20
15
20
Julian Szarlik
6d
20
19
20
20
20
Filip Zajączkowski
6d
20
20
19
19
20
Damian Lewandowski
7b
-
20
20
-
X Mikołaj Romanowski
7b
17
19
15
-
X Tymoteusz Paczyński
7b
2
-
10
-
X Mateusz Gajewski
7c - - 20 - X Aleksander Dymiński
7d
12
0
9
-
X Janek Dymiński
7d
10
-
-
-
X Patryk Błądek
8a
20
20
20
20
X FIZYKA
Damian Lewandowski
7b
20
10
20
20
-
Tymoteusz Paczyński
7b
15
18
18
-
-
Mikołaj Romanowski
7b
-
15
18
15
-
Mateusz Gajewski
7c
15
-
20
20
-
Zofia Kacperska
7c
18
-
-
-
-
Aleksander Dymiński
7d
18
0
20
15
-
Janek Dymiński
7d
18
-
20
15
-
Patryk Błądek
8a
20
20
20
20
20